Zdalne nauczanie

Projekt EFS

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY - DLACZEGO MY (kliknij)

Misja Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II

Miło nam poinformować, że Magdalena Ziomek została laureatką II Gimnazjalnej Olimpiady Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego organizowanej przez Zespół Szkół Technicznych w Mielcu. Nauczyciel prowadzący: Barbara Rokosz. Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Kinga Bylicka i Zofia Chajdaś zostały laureatkami Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Spotlight on Ireland”, który odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Wyróżnienie uzyskała Liwia Kawalec. Nauczyciele prowadzący: Krystyna Dziekan (Z. Chajdaś), Małgorzata Robak (K. Bylicka, L. Kawalec). Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Kinga Bylicka i Julia Siry zostały laureatkami powiatowego X Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych EUREKA pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca. Dodatkowo uczennice: Magdalena Ziomek, Anna Majewska i Anna Kołc zostały wyróżnione. Nauczyciele prowadzący: Krystyna Dziekan (J. Siry, A. Majewska, A. Kołc), Małgorzata Robak (K. Bylicka), Barbara Rokosz (M. Ziomek). Gratulujemy!

W dniu 31.03.2017r uczniowie Gimnazjum nr 4 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w II Edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Szkół Gimnazjalnych. W zawodach tych wystąpiły następujące drużyny:

Miło nam poinformować, że w powiatowym konkursie „Mathematicus” dla uczniów klas trzecich gimnazjum organizowanym przez I LO w Mielcu laureatami zostali: Hałata Natalia z klasy 3b i  Sułek Michał z klasy 1b.

Informujemy, że wiosenna przerwa świąteczna trwa od czwartku 13 kwietnia do wtorku 18 kwietnia br. włącznie. Jednocześnie przypominamy, że w dniach 19, 20 i 21 kwietnia odbywa się egzamin gimnazjalny uczniów klas trzecich. Uczniowie klas trzecich przychodzą do szkoły na godz. 8:30. Dla uczniów klas pierwszych i drugich 19 – 21 kwietnia są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Taka liczba tytułów laureatów i finalistów to spektakularny sukces jaki odnieśli nasi uczniowie w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2016/2017. Serdecznie gratulujemy utytułowanym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom!

Przed nami Święta Wielkanocne, za nami kolejny etap Konkursu „Klasa Roku”. Tym razem zespoły klasowe miały przygotować symbol Wielkanocnych Świąt czyli jajko w formie ozdoby popularnie zwanej pisanką, kraszanką – zdobione różnymi metodami.

W dniach od 31 marca do 8 kwietnia dwie uczennice naszego gimnazjum Magdalena Świderska i Aleksandra Cwanek wraz z nauczycielem j. niemieckiego panią Katarzyną Misiak uczestniczyły w polsko - niemieckiej wymianie młodzieży. Wyjazd do Niemiec odbył się w ramach współpracy pomiędzy Gimnazjum nr 4, a II LO w Mielcu.

Z przyjemnością informujemy, że uczennice kl. 3b Simona Kilian i Anna Kołc zostały finalistkami VII Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego i I LO w Mielcu. Konkurs odbył się 22 marca w I LO w Mielcu.

Urząd Miejski

w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

Goście

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

plik

spum2012

Szukaj w serwisie...

April 2017

0721929
dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
721929

Forecast Today

Online (15 minutes ago):20
20  gości
brak użytkowników

Twoje IP:23.20.50.242

Cytaty

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.