Zdalne nauczanie

Projekt EFS

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY - DLACZEGO MY (kliknij)

Misja Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II

Miło nam poinformować, że pani dyrektor Teresa Lechocińska - Ciupa otrzymała Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty podczas tegorocznej wojewódzkiej uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Nagrody Prezydenta Miasta Mielca, wręczone podczas miejskich obchodów Dnia Nauczyciela, otrzymały panie: Małgorzata Robak, Helena Wolska, Anna Żmuda.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele przygotowali dla uczniów konkurs. W tamtym roku uczniowie próbowali rozpoznać nauczycieli ze zdjęć z ich dzieciństwa. W tym roku wywiesiliśmy zdjęcia nauczycieli o trochę zmienionym wyglądzie. Jak się okazało uczniowie świetnie znają swoich nauczycieli i perfekcyjnie ich rozpoznali. Większość klas w 100 % odgadła zamieszczone na zdjęciu osoby. Coś nam się wydaje, że w następnym roku musimy trochę utrudnić nasz konkurs. Zachęcamy do zabawy, oglądnijcie zdjęcia i sami spróbujcie odgadnąć kto na nich jest.

Wyniki konkursu zostaną wywieszone na tablicy SU.

Miło nam poinformować, że p. Barbara Pyrz została zgłoszona do konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Nauczyciel Wolontariusz". Zadaniem głównym konkursu było przygotowanie maksymalnie 90-sekundowego filmu dowolną techniką, w którym zaprezentowany został kandydat na „Nauczyciela-Wolontariusza Roku” oraz jego praca na rzecz propagowania idei wolontariatu.

W dniach 27-29 września odbyła się wycieczka, podczas której uczniowie naszej szkoły (z kl. 2b, 2d, 2e, 3c) odwiedzili Lwów i kilka okolicznych miejscowości. Pierwszego dnia zwiedziliśmy budynek Opery, Stare Miasto, zawędrowaliśmy pod Pomnik Adama Mickiewicza na Placu Mariackim, w Rynku podziwialiśmy kamieniczki - perły architektury renesansowej i barokowej.

23 wrzesień to pierwszy dzień kalendarzowej jesieni. Z tej okazji SU zorganizował konkurs na najpiękniejszą jesienną salę. W klasach pojawiło się mnóstwo atrybutów jesiennych, pięknie udekorowane kosze i jesienne lampiony. Jury jak zawsze miało trudne zadanie. Pierwszy konkurs do Klasy Roku wygrała klasa 2 b, która uzyskała 23 pkt. II miejsce to klasy 3b, 3c, 2d - 22 pkt. III miejsce zajęła klasa 3d - 21 pkt.

W bieżącym roku szkolnym Podkarpacki Kurator Oświaty organizuje konkursy przedmiotowe o zasięgu wojewódzkim dla uczniów szkół podstawowych i uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów w województwie podkarpackim.

Informujemy, że zebrania z rodzicami uczniów Gimnazjum nr 4 odbędą się w dniu 14 września 2017 r. (czwartek) o godz. 17.30.

W okresie wakacyjnym wykonane zostały liczne remonty i modernizacje upiększające naszą szkołę. Ze środków otrzymanych z urzędu miejskiego przeprowadzono modernizację: korytarzy przy salach przedmiotowych gimnazjum, klatek schodowych po stronie szkoły podstawowej, łazienki w szatni segmentu gimnazjum.

Delegacja uczniów z klasy 3b: Natalia Babula, Julia Lasek, Jan Głowacki wraz z wychowawczynią panią Barbarą Pyrz i panią dyrektor Teresą Lechocińską-Ciupa reprezentowała nasze gimnazjum na uroczystości miejskich obchodów 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość odbyła się na placu przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu.

Informujemy, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla klas drugich i trzecich gimnazjum odbędzie się w dniu 4 września (poniedziałek) 2017 roku o godz. 9.00 w salach lekcyjnych.

Urząd Miejski

w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

Goście

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

plik

spum2012

Szukaj w serwisie...

October 2017

dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
19256

Forecast Today

Online (15 minutes ago):32
32  gości
brak użytkowników

Twoje IP:54.224.203.224

Cytaty

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.