Zdalne nauczanie

Projekt EFS

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY - DLACZEGO MY (kliknij)

Misja Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II

Miło nam poinformować, że Kinga Bylicka z kl. 2b z 9 miejsca w województwie (na 113) zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Uczennicę przygotowała do konkursu pani Małgorzata Robak. Serdecznie gratulujemy i życzymy tytułu laureata!

Miło nam poinformować, że Michał Sułek z kl. 2b zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Ucznia przygotowała do konkursu pani Helena Wolska. Serdecznie gratulujemy i życzymy tytułu laureata!

Miło nam poinformować, że Michał Sułek z kl. 2b z 10 miejsca w województwie (na 94) zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Ucznia przygotowała do konkursu pani Małgorzata Pazdro. Serdecznie gratulujemy i życzymy tytułu laureata!

Miło nam poinformować, że Maciej Pieróg z kl. 2b z drugim wynikiem w województwie, a Jakub Koza z kl. 2b - z piętnastym (na 91) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Uczniów przygotowała do konkursu pani Alina Martyka. Serdecznie gratulujemy i życzymy tytułów laureata!

Miło nam poinformować, że uczniowie: Kinga Bylicka z kl. 2b, Jakub Koza z kl. 2b, Wiktoria Trzeciak z kl. 3c zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Uczniów przygotowała do konkursu pani Barbara Pyrz. Serdecznie gratulujemy i życzymy tytułów laureata!

W piątek 24.11 obchodziliśmy w szkole Dzień Piżamy i Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie przebrali się w piżamy i przynieśli maskotki. W szkole zrobiło się kolorowo i mięciutko :). Przedstawiciele SU skrupulatnie podliczyli wszystkie osoby, które przyłączyły się do zabawy.

W dniu 19.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu Ligi Strzeleckiej.

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych trwa zbiórka nakrętek i makulatury. Nakrętki policzone przynosimy do sali 63 do pani Barbary Pyrz. Oddajemy również kartkę z danymi: nazwisko i imię ucznia, klasa do której uczęszcza oraz ilość policzonych nakrętek. Makulaturę zawozimy do SINOMY i podajemy swoje dane dodając: Szkoła Podstawowa nr 13, oddział gimnazjalny i która klasa. Te kartki również oddajemy do pani Barbary Pyrz.

Uczniowie naszej szkoły Jakub Mrozowski, Michał Sułek i Szymon Tarachanowicz z klasy 2b w dniu 20.11.2017 brali udział  w wykładzie zdalnym z zakresu programowania w języku Python organizowanym w ramach Wszechnicy informatycznej.

Miło nam poinformować, że po ogłoszeniu dotychczasowych wyników, liczna grupa uczniów naszego gimnazjum zakwalifikowała się do II etapu (rejonowego) konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym!

Urząd Miejski

w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

Goście

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

plik

spum2012

Szukaj w serwisie...

December 2017

dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
19969

Forecast Today

Online (15 minutes ago):58
58  gości
brak użytkowników

Twoje IP:54.83.122.227

Cytaty

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.