Zdalne nauczanie

Projekt EFS

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY - DLACZEGO MY (kliknij)

Misja Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II

Znamy już wyniki etapów wojewódzkich większości konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018. Oczekujemy na dalsze wspaniałe tytuły osiągnięte przez naszych uczniów z chemii i informatyki!

Konkurs Przedmiotowy Imię i nazwisko ucznia      Tytuł Kl. Imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna
Historyczny Jakub Koza LAUREAT 2b Alina Martyka
Maciej Pieróg LAUREAT 2b Alina Martyka

Geograficzny Michał Sułek LAUREAT 2b Małgorzata Pazdro

Matematyczny

Michał Sułek LAUREAT 2b Helena Wolska
Zuzanna Strzelczyk FINALISTA 3b Beata Machnik-Babula
Jakub Mrozowski FINALISTA 2b Helena Wolska

Języka Angielskiego Kinga Bylicka LAUREAT 2b Małgorzata Robak

Biologiczny
Kinga Bylicka FINALISTA 2b Barbara Pyrz
Jakub Koza FINALISTA 2b Barbara Pyrz
Bernadeta Łachut FINALISTA 3b Barbara Pyrz
Wiktoria Trzeciak FINALISTA 3c Barbara Pyrz
Julia Rodzinka FINALISTA 3b Barbara Pyrz

Polonistyczny
Wiktoria Wawrów FINALISTA 3b Małgorzata Brach
Zuzanna Strzelczyk FINALISTA 3b Małgorzata Brach

Serdecznie gratulujemy utytułowanym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom!

W dniu 13.02 w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Walentynkowa. Na dyskotekę zaproszeni zostali wszyscy uczniowie gimnazjum oraz uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej. Takiej dyskoteki jeszcze nie było!!! Stoły zastawione smakołykami, pięknie przystrojona aula, gra świateł, dymy, lasery, miecze świetne, konfetti, malowidła farbami fluorescencyjnymi!

Kolejny konkurs związany z Walentynkami wliczany do Klasy Roku. Tym razem wybieraliśmy najpiękniejszą Walentynkową klasę. W salach zagościły serduszkowe balony, serduszka z papieru, serduszkowe girlandy - miłość rośnie wokół nas! W jury „zasiadły": p. Lucyna Kalkowska i p. Katarzyna Dąbek. I miejsce otrzymała klasa 2d, II miejsce-klasa 2b, 2e i 3b, III miejsce-3a i 3d i IV miejsce-2a, 2c i 3c.

Walentynki to coroczne Święto Zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Poczta Walentynkowa naszej szkoły roznosiła w tym dniu kartki wszystkim zakochanym, a przedstawiciele SU podliczyli osoby ubrane na czerwono.

13 lutego w przeddzień Dnia Zakochanych znanego pod nazwą „Walentynki” w naszej szkole odbył się apel walentynkowy pod hasłem "Zakochani są wśród nas". Przygotowali go w ramach zajęć artystycznych prowadzonych przez polonistkę Ewę Rzeszutek uczniowie klasy 3c gimnazjum.

W dniu 27. 01.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w piątym spotkaniu Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 13 reprezentowali uczniowie z klas III gimnazjum:

W dniach 19-23.02.2018r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu odbędzie się akcja informacyjna ,,OTWARTE DRZWI”- realizowana w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw. Akcja adresowana jest do mieszkańców miasta Mielca, a w szczególności do:

- osób doświadczających przemocy w rodzinie

- osób stosujących przemoc w rodzinie

- świadków przemocy w rodzinie

Dnia 24 stycznia  2018 r. w Gimnazjum nr.4 został przeprowadzony szkolny etap KWT  ELKTRO – TECH /GIMTECH 2018

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum pod opieką pani Mirosławy Szypuły odwiedzili pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej w Mielcu. Do życzeń dołączyliśmy kosz pięknych kwiatów, własnoręcznie wykonanych przez uczniów.

Informujemy, że wywiadówki śródroczne dla rodziców uczniów Gimnazjum nr 4 odbędą się w dniu 25 stycznia 2018 r. (czwartek) o godz. 17.30. Zapraszamy!

Urząd Miejski

w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

Goście

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

plik

spum2012

Szukaj w serwisie...

February 2018

dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie

Forecast Today

Online (15 minutes ago):39
39  gości
brak użytkowników

Twoje IP:54.163.53.153

Cytaty

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.