Urząd Miejski  

   

Wirtualny spacer  

   

Kontakt  

Gimnazjum nr 4
w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

   

Goście  

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

   

plik  

 

   

Szukaj w serwisie...  

   

Kalendarium  

July 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Pogoda  

   

Odwiedziny  

2744042
dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
279
1101
6135
6135
2863
20528
2744042

Forecast Today
3264

11.27%
26.77%
5.70%
0.63%
0.20%
55.42%
Online (15 minutes ago):9
9  gości
brak użytkowników

Twoje IP:3.215.79.204
   

Cytaty  

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.

   

Zdalne nauczanie  

   

Projekt EFS  

   

Przydatne linki  

   

Translate  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
   
Misja Gimnazjum nr 4 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II
   

SUKCES W KONKURSACH KURATORYJNYCH 2012/2013

Z ogromną radością informujemy, że jedenastu uczniów naszego gimnazjum uzyskało tytuł laureata a dziesięciu tytuł finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Tym samym osiągnęliśmy najwyższy wynik spośród mieleckich gimnazjów i drugi wynik na podkarpaciu. Podkreślić należy fakt, iż w tym roku szkolnym zostały zaostrzone kryteria przyznawania statusu laureata w oparciu o skalę standaryzowaną.

LAUREACI konkursów przedmiotowych:

Konkurs Języka Angielskiego:
Ewelina Pawlik 2b
Nauczyciel prowadzący: Barbara Rokosz

Konkurs Matematyczny:
Agnieszka Truniarz 3b
Nauczyciel prowadzący: Beata Machnik-Babula

Konkurs Chemiczny:
Agnieszka Truniarz 3b

Nauczyciel prowadzący: Maria Greczka

Konkurs Historyczny:
Wiktor Strzelczyk 3b

Nauczyciel prowadzący: Urszula Bar

Konkurs Informatyczny:
Agnieszka Siry 3b, Mateusz Gujda 2b, Agnieszka Truniarz 3b, Aneta Stachnik 3b, Michał Kruczek 2b

Nauczyciel prowadzący: Wiesław Zieliński

Konkurs Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - Kategoria interdyscyplinarna
Agnieszka Truniarz 3b
Nauczyciele prowadzący: Beata Machnik-Babula, Maria Greczka, Teresa Kawiorska, Wiesław Zieliński, Piotr Kusek
 
Konkurs Wiedzy Technicznej - Kategoria modelowo-konstrukcyjna
Marcin Polak 2c
Nauczyciel prowadzący: Piotr Kusek

   

FINALIŚCI konkursów przedmiotowych:

Konkurs Języka Angielskiego:
Wiktoria Brzezińska 2b
Nauczyciel prowadzący: Krystyna Dziekan

Klaudia Światowiec 3b, Agnieszka Siry 3b
Nauczyciel prowadzący: Barbara Rokosz


Konkurs Fizyczny:

Agnieszka Truniarz 3b
Nauczyciel prowadzący: Teresa Kawiorska

Konkurs Matematyczny:
Agnieszka Siry 3b, Aneta Stachnik 3b
Nauczyciel prowadzący: Beata Machnik-Babula


Konkurs Polonistyczny:
Klaudia Światowiec 3b
Nauczyciel prowadzący: Barbara Wojciechowska

Konkurs Biologiczny:
Gabriela Czaja 3b

Nauczyciel prowadzący: Bogusława Michalcewicz
Karolina Król 2b
Nauczyciel prowadzący:Barbara Pyrz


Konkurs Historyczny:
Kamil Tarachanowicz 3b
Nauczyciel prowadzący: Urszula Bar
 

Szczególne uznanie należy się naszym czterem wielokrotnym laureatom i finalistom. Są to:

Agnieszka Truniarz 3b – laureat konkursów: matematycznego, chemicznego, Sapere aude i informatycznego oraz finalista konkursu fizycznego


Agnieszka Siry 3b – laureat konkursu informatycznego oraz finalista konkursu języka angielskiego i konkursu matematycznego

Aneta Stachnik 3b – laureat konkursu informatycznego oraz finalista konkursu matematycznego

Klaudia Światowiec 3b – finalista konkursu języka angielskiego i konkursu polonistycznego

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym laureatom i finalistom oraz ich nauczycielom!

Powrót

   
© Copyright Gimnazjum nr 4. Made by Rafał Dubiel & Adrian Cichoński. Theme by LernVid.com