Urząd Miejski  

   

Wirtualny spacer  

   

Kontakt  

Gimnazjum nr 4
w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

   

Goście  

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

   

plik  

 

   

Szukaj w serwisie...  

   

Kalendarium  

July 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Pogoda  

   

Odwiedziny  

2744061
dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
298
1101
6135
6135
2882
20528
2744061

Forecast Today
2304

11.27%
26.77%
5.70%
0.63%
0.20%
55.43%
Online (15 minutes ago):11
11  gości
brak użytkowników

Twoje IP:3.215.79.204
   

Cytaty  

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.

   

Zdalne nauczanie  

   

Projekt EFS  

   

Przydatne linki  

   

Translate  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
   
Misja Gimnazjum nr 4 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II
   

24.05.2007 r.

Sukces naszych uczniów.

Międzynarodowy konkurs dla młodych informatyków

Uczniowie naszej szkoły Bartłomiej Styczeń i Michał Wójtowicz uczestniczyli w I Międzynarodowym Karpackim Konkursie Informatycznym odbywającym się w Rzeszowie w dniach 21-23 maja 2007, gdzie startowali uczniowie z Ukrainy, Słowacji, Rumunii oraz z Polski. W konkursie zespołowym, nasi uczniowie, Bartłomiej i Michał, reprezentując Polskę zajęli 1. miejsce, natomiast w części indywidualnej 2. miejsce przypadło Bartłomiejowi Styczniowi.

14.03.2007

KONKURSY KURATORYJNE

Laureaci konkursów przedmiotowych 2006/2007

Kacper Hadro z kl. 3g z chemii – opiekun M. Greczka

Michał Mąka z kl. 3e z chemii – opiekun I. Jastrząb

Michał Wójtowicz z kl. 3g z informatyki – opiekun W. Zieliński

Bartłomiej Styczeń z kl. 3g z informatyki – opiekun W. Zieliński

Finaliści konkursów przedmiotowych 2006/2007

Marcin Misiak z kl. 3g z j. angielskiego opiekun M. Robak i j. polskiego opiekun B. Zielińska

Natalia Kokoszka z kl. 3h z biologii - opiekun B. Michalcewicz i z chemii - opiekun T. Lechocińska Ciupa

Kamila Szalwa z kl. 3g z j. angielskiego – opiekun M. Robak

Mateusz Siry z informatyki z kl. 2e – opiekun W. Zieliński

Tomasz Szaro z kl. 3b z matematyki – opiekun B. Machnik Babula

Ewelina Halat z kl. 3g z biologii – opiekun B. Pyrz

Ewa Rębisz z kl. 3e z chemii – opiekun I. Jastrząb

Małgorzata Kozioł z kl. 3f z chemii – opiekun M. Greczka

14.03.2006

KONKURSY KURATORYJNE

historyczny Marcin Bogdan 2A laureat

Barbara Królikowska 3a finalista

chemiczny Ewelina Witkowska 3F laureat

Oskar Winiarski 3B finalista

Bozena Walek 3C finalista

Powrót

   
© Copyright Gimnazjum nr 4. Made by Rafał Dubiel & Adrian Cichoński. Theme by LernVid.com