Urząd Miejski  

   

Wirtualny spacer  

   

Kontakt  

Gimnazjum nr 4
w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

   

Goście  

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

   

plik  

 

   

Szukaj w serwisie...  

   

Kalendarium  

July 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Pogoda  

   

Odwiedziny  

2744010
dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
247
1101
6135
6135
2831
20528
2744010

Forecast Today
5760

11.27%
26.77%
5.70%
0.63%
0.20%
55.42%
Online (15 minutes ago):8
8  gości
brak użytkowników

Twoje IP:3.215.79.204
   

Cytaty  

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.

   

Zdalne nauczanie  

   

Projekt EFS  

   

Przydatne linki  

   

Translate  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
   
Misja Gimnazjum nr 4 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II
   

Taka liczba tytułów laureatów i finalistów to spektakularny sukces jaki odnieśli nasi uczniowie w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2016/2017. Serdecznie gratulujemy utytułowanym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom!

W tabeli poniżej osiągnięcia uczniów w podziale na poszczególne przedmioty.

Konkurs Przedmiotowy

Imię i nazwisko ucznia

Tytuł kl. Imię i nazwisko nauczyciela opiekuna

 

 

Informatyczny

Natalia Hałata LAUREAT 3b Wiesław Zieliński
Mariola Cyran LAUREAT 3b Wiesław Zieliński
Dominik Ząbek LAUREAT 3b Wiesław Zieliński
Jakub Mrozowski LAUREAT 1b Wiesław Zieliński
Łukasz Szantula LAUREAT 3b Wiesław Zieliński
         

 

Biologiczny

Weronika Solarska LAUREAT 3c Bogusława Michalcewicz
Julia Stachowicz FINALISTA 3d Bogusława Michalcewicz
Anna Kołc FINALISTA 3b Bogusława Michalcewicz
         

 

Języka

Angielskiego

Julia Siry LAUREAT 3b Krystyna Dziekan
Kinga Bylicka LAUREAT 1b Małgorzata Robak
Magdalena Ziomek FINALISTA 3d Barbara Rokosz
Anna Kołc FINALISTA 3b Krystyna Dziekan
         

 

 

Polonistyczny

Karolina Drozdowska LAUREAT 3d Bogusława Zielińska
Natalia Hałata LAUREAT 3b Małgorzata Brach
Adrianna Majewska FINALISTA 3b Małgorzata Brach
Oliwia Daniel FINALISTA 3d Bogusława Zielińska
Anna Kołc FINALISTA 3b Małgorzata Brach
Zuzanna Piekarska FINALISTA 3c Zofia Tychanowicz
         
Matematyczny Julia Siry LAUREAT 3b Helena Wolska
Natalia Hałata LAUREAT 3b Helena Wolska
         

 

Historyczny

Maciej Pieróg LAUREAT 1b Alina Martyka
Adrianna Majewska FINALISTA 3b Joanna Grzebyk
Weronika Solarska FINALISTA 3c Urszula Bar
         

 

Chemiczny

Julia Siry FINALISTA 3b Maria Greczka
Anna Wąsik FINALISTA 3b Maria Greczka
Natalia Hałata FINALISTA 3b Maria Greczka
         
Wiedzy Obywatelskiej
 i Ekonomicznej

Łukasz Szantula

 

FINALISTA

3b

Joanna Grzebyk

   
© Copyright Gimnazjum nr 4. Made by Rafał Dubiel & Adrian Cichoński. Theme by LernVid.com